Kalite İlkeleri

Kalite İlkeleri1. MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Amacımız; yüksek kalitede ve benzerlerinden üstün özelliklerde ürünler üretmek ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmaktır. Müşteri ihtiyaçlarının ötesinde ürünlerle müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır. Kalsit sektörünün profesyonel değerini ve itibarını korumak için müşteri memnuniyetini temel alan bir sistemle çalışmaktayız.

2. LİDERLİK

Kısa ve uzun vadeli akılcı ve dürüst politikalar uygulayarak işletmemizin ekonomik ve dinamik yapısını her geçen gün daha ileriye götürmek ve şirketimize olan güven duygusunu daha da arttırmak temel ilkelerimizdendir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasaya lider olmak temel ilkemizdir. Ürünlerimizin ve üretim süreçlerimizin en yüksek niteliğe, verimliliğe ve etkinliğe ulaşması için çalışmak, ilgili teknik ve kalite standartlarına uygun olarak üretim yapmak esas amacımızdır.

3. SÜREKLİ GELİŞİM

Ürünlerimizin kalitesi çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın kalitesiyle başlar. İnsanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı sağlamak, işletmemizin nin kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak seçtiğimiz yoldur. Çalışanlarımıza yönelik eğitim ve gelişim faaliyetlerinde bulunmak, çalışanlarımızın hak, hukuk ve menfaatlerini korumak, üretim tesislerinde çalışan sağlığı ve iş güvenliğini temel değer olarak kabul etmek çalışanlarımız ile ilgili en önemli ilkelerimizdendir. Ayrıca sektörün nitelikli insan kaynakları ile donatılmasına yönelik girişimler ile akademik dünyanın bu doğrultudaki faaliyetlerini desteklemek de firmamız için çok önemlidir.

4. TEDARİKÇİLERİMİZLE İŞBİRLİĞİ

Tedarikçilerimizle devamlı bilgi alışverişinde bulunur, sektördeki teknolojik gelişmeler doğrultusunda uygun kalite ve fiyatlarda malzeme temin etmelerini sağlar ve çalışma verimliliğini artırır.

5. SORUMLU ÜRETİM

İşletmemizde hiçbir biçimde cinsiyet, ırk, din, fiziki engellilik ve mesnetsiz referanslara dayanan ayrımcılık yapılmaz. Tüm faaliyetlerimizde yasalara uymayı taahhüt ederiz. Açıklık, şeffaflık ve bütünlük ilkelerine bağlı olarak faaliyet gösterir; üretim faaliyetleri sırasında doğal çevreye zarar vermemek için gereken tedbirleri alır ve doğal kaynakların korunmasına önem veririz. Enerji kaynaklarının verimli kullanımı için gerekli çalışmaları gerçekleştirmek ve tesislerimizde enerji sarfiyatını en aza indirmek için gayret gösteririz.